Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan
Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss med dina frågor!

Öppettider

Måndag - Fredag: 08:00 - 17:00

Lunch: 12:00 - 13:00

Adress

Näsström Maskin AB, L-E
Iduns väg 80
754 60 Uppsala

+46 18 232 020

info@nasstrommaskin.se

http://www.nasstrommaskin.se

 

Personal

Tom Hillbom

Kundsupport

0700-034003

tom@nasstrommaskin.se

Daniel Segerström

Säljare Stockholm

0700-034007

daniel.s@nasstrommaskin.se

Per Jansson

Servicetekniker

0700-034011

per.jansson@nasstrommaskin.se

Patrik Strid

Kundsupport

0700-034004

patrik@nasstrommaskin.se

Tommy Eriksson

Säljare Nedre Norrland

0700-034008

tommy@nasstrommaskin.se

Daniel Olsson

Servicetekniker

0700-034012

daniel.olsson@nasstrommaskin.se

Daniel Näsström

VD/Ekonomi

 

daniel@nasstrommaskin.se

Håkan Bergström

Säljare Sydöst

0700-034005

hakan@nasstrommaskin.se

Magnus Åhrberg

Lager

Ring växeln

lager@nasstrommaskin.se

Lars-Eric Näsström

Säljare Uppland

0700-034001

larseric@nasstrommaskin.se

Anders Norrbin

Säljare Öst

0700-034006

anders@nasstrommaskin.se

Daniel Karlsson

Lager

Ring växeln

lager@nasstrommaskin.se